POLITIKATË FUNDIT

Përfundon autopsia e 35 vjeçares – Janë gjetur tri plumba, një në kokë dhe dy në gjoks

Para 15 minutash është kryer autopsia e gruas shtatzënë e cila dyshohet se u vra të mërkurën nga ish bashkëshorti i saj në oborrin e Klinikës së Gjinekologji në QKUK.Sipas burimeve të Telegrafit, gjatë autopsisë së trupit të viktimës janë gjetur tri plumba një në kokë dhe dy në gjoks.“tri plumba, dy në gjoks dhe një në kokë”.

Ndërkaq, trupi i pajetë i 35 vjeçares po iu kthehet familjarëve për ceremoni të varrimit.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Kosovë-Shqipëri

Gjendet vetura e Sokol Halilit, personit që dyshohet se vrau gruan e tij shtatzënë


Kosovë-Shqipëri

Motra e gruas së vrarë: Ajo ishte vazhdimisht viktimë e dhunës


Kosovë-Shqipëri

Steinmeier dhe Begaj: E rëndësishme ulja e tensioneve në Kosovë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *