ROZËSPORTI

Nuk përmbahet Santiana, publikon fotografi e veshur ngushtë dhe pa riçipeta!

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ajo nuk arriti finalen, mirëpo fitojë zemrat e pubikut me lojën jo fort të zakonshme që bëri, njofton ORAinfo.

Santiana vazhdon þë jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshimet.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet veshur në mënyrë goxha provokuese.

E veshur me xhinëse të ngushta dhe në pjesë lartë pa riçipeta, Santiana shfaqet super provokuese në këtë imazh. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *