SPORTITË FUNDIT

Barcelona është afër nënshkrimit të N’Golo Kante

Barcelona kërkon shërbimet e mesfushorit të Chelsea, N`Golo Kante.
Sipas raportimit të ‘Sport’, Barcelona është në bisedime për të nënshkruar me N’Golo Kante në një transferim të lirë verën e ardhshme, përcjell lajmi.net.

Kontrata e Kantes me Chelsean skadon në fund të sezonit në vazhdim dhe lojtari thuhet se ka zhvilluar bisedime me Barcelonën për një lëvizje të mundshme vitin e ardhshëm.

Mbetet të shihet nëse do ndodh lëvizja e tij drejt ‘Camp Nou’.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

Ten Hag konfirmon se United duan të nënshkruajnë me një sulmues në janar


Sport

Rabiot: Franca ndihet sikur asgjë nuk mund të na dëmtojë


Sport

Kane pas humbjes së penalltisë: Do të marr përgjegjësinë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *