ROZË

Çfarë i ndodhi Beatrix Ramosajt? Këngëtarja në gjendje jo të mirë shëndetësore

Këngëtarja shumë e komentuar e momentit, Beatrix Ramosaj ka ka treguar se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Përmes një postimi në Twitter, ajo ka bërë të ditur se është zgjuar e sëmurë, me dhimbje fyti dhe lodhje.

Mësohet se çka kishte të veshur vrasësi Sokol Halili para se ta vriste gru…

“Jam zgjuar e sëmurë dhe më dhemb fyti. Gjithashtu ndihem shumë e lodhur dhe trupi im është i rëndë. Gëzuar Dhjetorin! Është hera e parë që sëmurem që prej një viti”, ka shkruar Beatrix.

Original Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *