ROZË

Fifi zhytet në luks, kaq është çmimi i parukes së saj

Tha se më parë ka kënduar për 15 euro, sot Fifin e ka mbuluar luksi, ky është çmimi i parukes së saj.

Fifi është ndër këngëtaret më të talentuara të estradës muzikore shqiptare, thuajse secili projekt i saj numëron miliona klikimë në Youtube.

Ajo është poashtu tejet e përfolur edhe për jetën privatë dhe jo rrallëher bëhet cak i mediave rozë.

Këngëtarja po përjeton së fundi një histori shumë të bukur dashurie më Adis Patushin, nga postimet e dyshes shihet se marrëdhënia e tyre po shkon si mos më mirë.

E si duket edhe në anën financiare Fifi po qëndron mjaftë mirë, natyrisht si rezultat i punës së saj të vazhdueshme.

Këngëtarja në një intervistë pati thënë se në fillimet e karrierës së saj ka kënduar në mbremjë muzikore në këmbim të një pagese prej pesëmbëdhjet eurosh.

Ky është shëmbulli më i mirë se si nuk duhet dorzuar asnjëher në atë qka don, pasi sic mund të shihet më poshtë tani Fifi jo vetëm se është tejet e kërkuar jo edhe paguhet mjaftë mire.

Faqja e njohur në Instagram ‘Shqipe Closet’ së fundi ka treguar se në një nga paraqitjet e fundit vetëm paruka e Fifit kushton hiq më pak se 3,900 euro.

Original Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *