ROZË

Donald Veshaj ironizon Arbër Hajdarin

Mbrëmjen e spektaklit të BBV pati një debat të ashpër mes Meritonit dhe Romeos.

Pasi banorët nuk e kaluan sfidën e javës, Romeo e akuzoi Meritonin për prishjen e saj. Ai u shpreh ndaj Meritonit se është fajtor për mungesën e ushqimit, ujit dhe cigareve në shtëpi.

Opinionisti Arbër Hajdari reagoi se banorët e kanë problemin vetëm tek mungesa e cigareve.

“Aman o Romeo se ke plot bukë në atë shtëpi, mos i merr kaq seriozisht provat e buxhetit se qenkan kot. Pa bukë nuk qenkeni” tha ai.

Vëmendje dha Donaldi më pas i cili reagoi përmes një Insta Story duke ironizuar Arbrin.

“Mirë mirë, goxha mirë” shkruan Donaldi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *