ROZË

Oriola Marashi mahnit me fotografitë e fundit në Instagram

Oriola Marashi vazhdon të mahnitë botën virtuale me fotografitë e saj.

Së fundmi, modelja ka postuar imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram, duke tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj.

Në fotografitë e ndara, Oriola shkëlqen në një fustan të bardhë të zbukuruar me gurë të shkëlqyer, i cili thekson me mjeshtëri linjat e saj.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Fustani, me një dekolte të thellë, shton edhe më shumë në joshjen që ajo përçon përmes imazheve, duke e bërë Oriolën të duket si një figurë përrallore.

Modelja e njohur shqiptare duket se ka qenë në mes të një fotosesioni profesional, dhe kjo shihet qartë në kujdesin dhe detajet që i janë kushtuar çdo fotografie.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Për më tepër, imazhi i fundit i Marashit e tregon atë në procesin e modelimit, me një fokus të veçantë tek fustani i mahnitshëm që ka veshur.

Fustani është vërtetë vepër arti, me një pjesë të gjatë në fund që shton një element të mrekullueshëm dhe elegant tek gjithë seti. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *