ROZËTË FUNDIT

“Çmenden” fansat, Kim Kardashian shfaq kthesat “bombastike”

Kim Karadishan ka treguar kthesat e saj “bombastike” në sesionin fotografik të fundit.

Bukuroshja dukej mahnitëse e veshur me një bluzë lëkure lart të ngushtë, e cila mbahej lart me rripa të mbështjellë rreth shpatullave të saj, të cilat shfaqnin barkun e saj të skalitur.

Nëna e katër fëmijëve bluzën e ka shoqëruar me një fund asimetrik të bërë me të njëjtën ngjyrë, i cili ishte i mbështjellë dhe i lidhur me rrip rreth belit të saj, ndërsa përmbante një të çarë të madhe për një shkëlqim të zjarrtë në pamjen e përgjithshme.

Biznesmenja kishte veshur gjithashtu një palë taka të zeza me majë të hapura me rripa të hollë që mbështilleshin lart drejt gjunjëve.

Bukuroshja zgjodhi t’i mbante aksesorët e saj të thjeshtë për xhirimet dhe shtoi një shumëllojshmëri unazash në secilën prej duarve të saj, si dhe një gjerdan me zinxhirë ari me një varëse në formë kryqi në pjesën e përparme.

Flokët e saj voluminoze brune ishin të ndara në mes dhe pa sforcim rrodhën poshtë shpatullave të saj në valë natyrale dhe të lehta.

Grimi i yllit ishte bërë në mënyrë klasike për ditën, dhe përbëhej nga një kontur i ngrohtë për të theksuar më mirë mollëzat e saj, ndërsa buzët e saj iu shtuan një nuancë nudo.

Në një moment, Kim u pa duke biseduar me Chris dhe Mario teksa qëndronin jashtë një ndërtese të madhe pranë një parkingu të gjerë ndërsa dielli i ndritshëm shkëlqente mbi treshen.

Teksa personaliteti i medias, i cili aktualisht mburret me 352 milionë ndjekës në Instagram, ka marrë disa poza në një trotuar, stilisti i saj i flokëve është parë duke bërë disa rregullime në flokët e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *