SPORTITË FUNDIT

PSG të gatshëm të paguajnë tarifën për Bellingham

Paris Saint Germain kërkon shërbimet e Jude Bellingham.
Sipas ‘El Nacional’, PSG është e gatshme të paguajë një tarifë më të madhe se 120 milionë euro të kërkuara më parë nga Borussia Dortmund për mesfushorin Jude Bellingham, përcjell lajmi.net.

Bellingham është objektivi prioritar i shumë klubeve në vitin e ardhshëm, pasi ka bërë përshtypje si për klubin ashtu edhe për kombëtaren këtë sezon.

PSG është i gatshëm të bëjë gjithçka për të mposhtur favoritët aktualë Liverpool dhe Real Madrid për nënshkrimin e tij.

Megjithatë, është raportuar se paratë me shumë gjasa nuk do të jenë faktori kryesor që Bellingham të vendosë destinacionin e tij të ardhshëm.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

Tottenham dëshiron të rinovojë me Conte


Sport

Top-5 golashënuesit e Botërorit


Sport

Brazili në kërkim të trajnerit, Ancelotti opsioni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *