ROZËTË FUNDIT

Bora Zemani i habiti të gjithë me këtë provokim, publikoi pamje e zhveshur nga shtrati

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun. Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, përcjell ORAinfo.

Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. E përmes fotografisë së fundit, Bora Zemani ka provokuar më shumë se asnjëherë më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *