ROZË

Leonora Jakupi më në fund jep lajmin e madh për fansat e saj

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj

Ajo kohën e fundit është marrur shumë me pamjen e saj të jashtmë, duke u paraqitur pothuajse çdo javë nga salloni ondolim.

E, tash për festat e fundvitit ajo ka vendosur t’i ikthehet muzikës.

Ajo ka paralajmëruar potpuri këngësh me këngëtarin Asim Gashi. /ORAinfo/

https://video.gjirafa.com/embed/leonoraa-mp4-2?autoplay=true&c=1

Original Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *