ROZËTË FUNDIT

Me një stil unik dhe shumë elegant, Arbenita Ismajli rrëmben tërë vëmendjen

Modelja dhe influencuesja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, njihet për format perfekte të trupit.

Ajo shpesh ndan momente me ndjekësit nga ushtrimet që bën ajo për një trup sa më perfekt.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar disa imazhe të reja për ndjekësit e saj në Instagram dhe shfaqet sa elegante aq edhe provokative.

Zeshkanja shfaqet e veshur me një fustan të gjatë transparent ngjyrë kafeje, të hapur tek gjoksi.

Arbenita ka përshtatur edhe grimin dhe flokët me veshjen vezulluese, teksa nuk kanë munguar as komentet e shumta pozitive për të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *