ROZË

Dizenjatorja flet për fustanin me Shqipëri etnike të Shqipes në Big Brother: Kemi qarë

Shqipe Hysenaj arriti në finale të Big Brother VIP Kosova 2 por ajo çka ra në sy ishte hyrja dhe dalja e saj nga shtëpia.

Banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2 pos debatave që pati në shtëpi u shqua edhe për veshjet e saj që pati, sidomos në finale.

Donika Loci ishte ajo që bëri fustanin e saj, derisa tregon ndjesitë që kanë pasur gjatë  dizajnimit të tij.

“Kemi qarë…”, ka thënë ajo gjatë intervistës që realizoi në Canape në T7 – emision që drejtohet nga Shpend Lipa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *