TË FUNDIT

Habitë hoxhë Zekerija Idrizi: Puna më primitive që bëra ishte imam, jam pishman – Ja pse!

Rifillon sezoni i ri i emisionit Kojshia Show. Këtë të diel, të ftuar ishin hoxhë Zekerija Idrizi që jeton dhe vepron në Gjermani, Ndreke Kelmendi nga Skenderaj, i cili së fundmi u konvertua në katolik, si dhe imami njohur nga Shqipëria, hoxhe Dritan Beqiri.

Në këtë emision, hoxha Zekerija Idrizi bëri një deklaratë të çuditshme. Ai tha se është bërë pishman që është bërë imam.

Për të mësuar pse e tha këtë, shikoni emisionin në videon e më poshtme nga minuta 16:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *