ROZËTË FUNDIT

Publikohet një foto e Leonores pa photoshop “trishton” me pamjen!

Leonora Jakupi njohët si një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Eleganca, sharmi dhe bukuria e bënë atë të komentohet gjithmonë, shkruan InfoKosova.

Së fundi një fotografi ka dridhur paksa besimin e fansave.

Në këtë foto shihet një Leonorë pa fotoshop teksa pamja e saj lë shumë për të dëshiruar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *