ROZËTË FUNDIT

Duket si vajzë e re, por ja sa vite i mbushi sot Blerina Kllokoqi-Rugova

Dizenjatorja e modës, Blerina Kllokoqi-Rugova, sot i ka mbushur 38 vite jetë.

Ajo, këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një postimi të bërë në hapsiren e saj në rrjetin social “Facebook”, Blerina, ka potencuar se në këtë ditëlindje ndihet më e plotësuar se asnjëherë më parë, shkruan “Kosovarja”.

Në ditën e saj të lindjes, dizenjatorja ka gjetur rastin të falenderoj familjen, shoqërinë dhe stafin, duke ju dërguar dashuri.

Postimin e ka mbyllut me frazen “Në lule të rinisë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *