POLITIKATË FUNDIT

Bekë Berisha kapet me Dimal Bashën: Kur të foli unë ti veç e kqyr kompjuterin

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha në seancën e Kuvendit të Kosovës që po vazhdon edhe sot. Berisha ka kritikuar qeverisjen dy vjeçare të Qeverisë Kurti dhe ka thënë se korrupsioni po vazhdon njëjtë dhe se edhe pushteti po merr para nga oligarkët.

Pas këtyre akuzave në drejtim të Qeverisë, ndaj deputetit Berisha ka reaguar Dimal Basha nga vendi i tij.

Ka qenë e menjëhershme ndërhyrja e deputetit Bekë Berisha, duke i kërkuar Bashës që të mos e ndërprejë.

“Dimal, kur të flasë unë ti veç e kqyr kompjuterin”, ka thënë Bekë Berisha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *