ROZËTË FUNDIT

Edhe një yll i Love Island i bashkohet faqes erotike OnlyFans

AJ Bunker, yll i Love Islan, ka lajmëruar se ka ndryshuar karrierë pasi që ajo ka lansuar disa foto në të “brendshme”

Ajo është duke e jashtëzakonshme në këto foto të brendshme derisa bëhet ylli i radhës që i bashkohet OnlyFans.

Lexo Edhe:

2 шолји дневно ќе ви ги исчистат вените подобро од таблетите!

Për këtë gjë ndjen “dashuri” Melinda – Gazeta Express

Këtë ajo e ka lajmëruar me një lajmërim në Instagram ku ka promovuar kontent seksi dhe ka shpërndarë linkun me foto seksi të saj në këtë faqe.

AJ, e cila u rrit në famë në ITV 2 që nga viti 2021, ka pasur të veshur një kostum që thekson linjat e trupit të saj kurse si akcesorë ka pasur të vënë veshë të lepurit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *