TË FUNDIT

Djali i Kadri Veselit i bashkohet protesuesve jashtë Speciales në Hagë

Djali i Kadri Veselit i bashkohet protesuesve jashtë Speciales në Hagë

Teksa në Gjykatën Speciale ka nisur gjyqi ndaj krerëve të UÇK-së, jashtë objektit të Speciales mërgata është mbledhur në protestë.

Bashkë me mërgatën jashtë Speciales është edhe djali i Kadri Veselit, Klestori, shkruan lajmi.net.

Në seancat e para do të jepen deklaratat hyrëse të Prokurorisë.

Më pas, do të jepen ato të Zyrës për Pjesëmarrjen e Viktimave dhe më pas ato të mbrojtjes. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *