ROZË

Shkupjanja Adelina Tahiri fiton “Dance Albania!”

Cindy Marina dhe Adelina Tahiri janë dy gladiatoret që kanë mbetur në garën e vallëzimit të “Dance Albania” në Tv Klan. Pas eliminimit të Melisa Lleshit gjatë mbrëmjes, televotimi i publikut u rihap për të zgjedhur fituesen.

Original Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *