SPORTITË FUNDIT

Lojtari ‘i së ardhmes’ i Real Madrid, Endrick për Messin: Absurde, alien

Paraqitja e mbrëmshme e Lionel Messi e ka mahnitur edhe lojtarin që Real Madrid po e sheh si të duhurin për të ardhmen.

Real Madrid po përgatiten të bëjnë një lëvizje për sulmuesin brazilian, Endrick, i cili luan me Palmeiras. Për 16-vjeçarin, Reali janë gati të paguajnë 72 milionë euro.

Derisa Reali po punon për të finalizuar marrëveshjen për të, Endrick po e shijonte paraqitjen e Messit. Për këtë paraqitje, ai reagoi edhe në ‘Twitter’.

Lojtari e konsideroi si absurde paraqitjen brilante të Messit, si dhe vendosi një emotikon që shënjon alienët.

Messi u shpall mbrëmë lojtari i ndeshjes, me një gol dhe një asistim në gjysmëfinale ndaj Kroacisë.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

Dalic i Kroacisë konfirmon lëndimin e Brozovic


Sport

Francë – Marok: Sonte ndahet bileta e fundit për destinacionin e fundit në Katar 2022


Sport

Mesi e konfirmon: Të dielën ndeshja ime e fundit në Botëror

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *