SPORTITË FUNDIT

Mediet spanjolle: Ronaldo nuk do të pensionohet nga kombëtarja

Cristiano Ronaldo nuk do të pensionohet nga kombëtarja e Portugalisë.
Kështu të paktën bëjnë të ditur mediet spanjolle, sipas të cilave lojtari ka vendosur të vijojë t’i ndjekë trofetë që i mungojnë në repertuar me luzitanët.

Po të njëjtat burime thonë se lojtari do ta synojë edhe EURO 2024 si një shans të mirë për ta përfunduar këtë kaptinë si fitues.

Ronaldo nuk performoi mirë në Botërorin e sivjetmë, andaj këtë kujtim jo të mirë do të synojë ta shlyejë sa më shpejt.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

13 mijë bileta falas për tifozët nga Federata e Marokut


Sport

Misteri i serbo-boshnjakes , të cilën Ronaldo e ndjek dhe pëlqen në Instagram


Sport

Interi interesohet për Hazardin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *