SPORTITË FUNDIT

Interi interesohet për Hazardin

Skuadra e Interit është e interesuar për sulmuesin e Real Madridit, Eden Hazard.
Lajmin e ka konfirmuar gazetari i Sky Sport Italia, Matteo Barzaghi, transmeton lajmi.net.
Hazard është tërësisht jashtë formës me Realin dhe ky rendiment i është përsëritur edhe te Belgjika.

Mbetet të shihet se a do ta pranojë Hazard këtë ofertë.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

PSG gati të bëjë çmenduri për Rashfordin – i ofron 850 mijë euro në javë


Sport

Kroacia – Argjentina, statisika në ndeshjet direkte


Sport

Man Utd interesohet ta zëvendësojë Ronaldon – “pikëton” Gonçalo Ramosin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *