POLITIKATË FUNDIT

Kurti viziton në spital policin që u plagos në Veri: U operua me sukses

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti e ka vizituar policin e Kosovës që është plagosur mbrëmë në veri të Republikë së Kosovës.

Ai është operuar dhe Kurti thotë se e ka kaluar operimin me sukses.

Njoftimi i plotë:

Ekrem Neziri, polici që u plagos mbrëmë në veri të Kosovës, është operuar me sukses të plotë sot në QKUK. Vullnetin e kishte të fortë, kurse shëndetin e mirë. Me të këtillë zyrtarë mbahet shteti. Kriminelët do të ndiqen e dënohen.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Kosovë-Shqipëri

Policia e Kosovës kujdeset për rendin në veri


Kosovë-Shqipëri

Jep dorëheqje zv.drejtori i Institutit të Mjekësisë Ligjore, Naim Uka


Kosovë-Shqipëri

Lista Serbe: Radoiçiq, bartës i rezistencës në veri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *