SPORTITË FUNDIT

Xhaka nis pushimet në Dubai

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka s’ka humbur kohë, pas humbjes së Zvicrës në Kupën e Botës në Katar, ai ka udhëtuar për në Dubai.

Aty po shijon kohën më të mirë më bashkëshorten, Leonitën dhe dy vajzat e tyre.

Fotografi nga pushimet familjare kanë publikuar dyshja në Instagram.

Megjithatë, mesfushori mund t’i bashkohet stërvitjeve në Dubai./21Media

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

PSG të gatshëm të paguajnë tarifën për Bellingham


Sport

Tottenham dëshiron të rinovojë me Conte


Sport

Top-5 golashënuesit e Botërorit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *