SPORTITË FUNDIT

Një fotoreporter vdes në Katar ndërsa mbulonte Kupën e Botës

Fotoreporteri Khalid al-Misslam nga kanali i lajmeve të Katarit Al Kass TV ndërroi jetë të shtunën.

Shkaqet e vdekjes së tij ende janë të paqarta.

Një ditë më parë, gazetari amerikan i futbollit, Grant Wahl, 48 vjeç, u rrëzua në ndeshjen mes Argjentinës dhe Holandës./Lajmi.net/

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

Modric për të ardhmen: Ëndrra ime do ishte të pensionohesha te Real Madridi


Sport

Pas lëndimit të Neuer – Bayerni interesohen për Livakovic


Sport

Modric: Vështirë të ndalojmë Messin, por jemi gati

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *