POLITIKATË FUNDIT

Bora e mbulon Podujevën (FOTO)

Rrugët e Podujevës i ka mbuluar bora në këtë fillim të stinës së dimrit.

Deputeti i Vetëvendosjes, Driton Hyesni, në llogarinë e tij në Facebook, ka shpërndarë pamje nga sheshi i kësaj komune, i zbardhur nga bora.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka paralajmëruar fjolla bore edhe në qytetet e tjera të vendit për sonte dhe ditët në vazhdim.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Kosovë-Shqipëri

Vuçiq: Serbët në Kosovë i pret një natë e vështirë


Kosovë-Shqipëri

Kurti flet pas aksidentit: Kishim fat në fatkeqësi


Kosovë-Shqipëri

Raportohet për tjetër shpërthim sonte në veri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *