SPORTITË FUNDIT

E dhimbshme, Ronaldo largohet nga fusha duke qarë

Maroku vazhdon të shkaktojë befasi në këta Kampionat Botëror, duke i eliminuar rend favoritët.

Pasi eliminoi Spanjën në 1/8 e finales, tani Maroku ka arritur të eliminojë edhe Portugalinë në çerekfinale.

Ata triumfuan minimalisht 1:0 për ta prekur gjysmëfinalen e Kupës së Botës.

Pas ndeshjes, Ronaldo u largua nga fusha duke qarë. Ky ishte Botërori i fundit i tij.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

Tchouameni shënon supergol nga distanca dhe kalon Francën në epërsi ndaj Anglisë


Sport

Fernando Santos pas eliminimit: Jemi të shkatërruar, mund të shkonim në finale


Sport

Pepe me akuza: E papranueshme që një argjentinas ndau drejtësinë – pas asaj që pash sot, le t’ia japin tani Argjentinës trofeun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *