SPORTITË FUNDIT

Liverpool i ofron kontratë të re Firminos

Liverpool i ka ofruar sulmuesit Roberto Firminos një kontratë të re, në mënyrë që ta vazhdojë qëndrimin e tij në Anfield.

Kjo pasi marrëveshja aktuale e 31-vjeçarit do të përfundojë verën e ardhshme, shkruan Goal.

Reds po ofrojnë një pagë më të ulët se paga e tij aktuale, e cila raportohet të jetë mbi 208 mijë euro në javë.

Megjithatë, shpërblimet e lidhura me performancën bazuar në paraqitjet dhe golat do ta ndihmojnë atë të rrisë pagën e tij.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

FIFA e dënon Serbinë me 21 mijë dollarë për afishen me hartën e Kosovës


Sport

Alexander-Arnold për Messin: S’ke çfarë thua, më i miri i të gjitha kohërave


Sport

ZYRTARE: Eden Hazard pensionohet nga kombëtarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *