ROZË

VIDEO/ Reperi shqiptar bën gjestin e veçantë për Xhakën dhe Shaqirin – Abc News

Djemtë shqiptarë në futboll na bënë edhe njëherë krenare me fitoren në ndeshjen Zvicër-Serbi, që u mbajt pak dite më parë. Sigurisht, goli që shënoi njëri prej tyre bëri bujë kudo. Së fundmi, një gjest të veçantë për dy futbollistët shqiptarë ka bërë dhe reperi i njohur, Capital T.

Ky i fundit, teksa ndodhej në një koncert në Zvicër javën që kaloi, i kërkoi fansave që të thërrisnin në kor Granitit dhe Xherdanit. “Kështu e festuam fitoren javën e kaluar në Cyrih. 🤩 Duhet ta bëja për vëllezërit e mi Xherdi X Xhaka 🔥🔥🔥 Suksese sonte dhe gjithmonë vllazni 🤲🏻”, ka shkruar ai.

https://www.instagram.com/truekapo/?utm_source=ig_embed&ig_rid=2de2d82c-e6bd-4bcd-883c-de1a9dcbf8a6

Original Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *