SPORTITË FUNDIT

Ronaldo e la fushën pasi u zëvendësua, trajneri i Portugalisë i pakënaqur me sjelljen e CR7

Cristiano Ronaldo raportohet se e ka lënë të pakënaqur edhe trajnerin e Portugalisë, Fernando Santos.
Selektori i kombëtares së Portugalisë, Fernando Santos duket se është i pakënaqur me pesë herë fituesin e Topit të Artë, Cristiano Ronaldo.

Sipas raportimeve të ‘Guardian Sport’, gjithçka lidhet me zëvendësimin e Ronaldo në ndeshjen ndaj Koresë së Jugut, përcjell lajmi.net.

Trajneri i Portugalisë ka mbetur i pakënaqur me sjelljen e Cristiano. Lojtari u largua nga fusha në momentin kur u zëvendësua nga trajneri, dhe kjo sjellje nuk i pëlqeu aspak selektorit.

Ronaldo pati probleme të ngjashme edhe me trajnerin Erik ten Hag.

Mbetet të shihet nëse këto sjellje do të ndikojnë në përzgjedhjen e formacionit për ndeshjen e ardhshme.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

​Ronaldo me paralajmërim për Zvicrën


Sport

Shaw: Do të ishim naivë nëse ruhemi vetëm nga Kylian Mbappe


Sport

Shaqiri s’kursehet në lëvdata për veten: Jam lojtar i ndeshjeve të mëdha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *