POLITIKATË FUNDIT

Identifikohet dhe arrestohet personi që goditi me grusht Berishën

Gazetari i Klan News, Besar Bajraktaraj raporton se personi që ka goditur me grusht kreun e PD-së Sali Berishën, quhet Gentian Shehu, i cili është arrestuar dhe shoqëruar për në Komisariatin Numër 1.

Sjellim në vëmendje se një incident ka shoqëruar në nisje protestën e opozitës.

Teksa kanë qenë duke u nisur drejt bulevardit “Dëshmorët e Kombit” së bashku me Ilir Metën, një qytetar ka goditur me grusht kreun e PD-së Sali Berisha. Ky person është neutralizuar menjëherë nga truprojat. Ndërsa kreu i opozitës Berisha ka mbetur i dëmtuar në fytyrë./tvklan.al

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Kosovë-Shqipëri

Shqipëri, samiti i BE-Ballkani Perëndimor/Rama: Kjo është ditë e jashtëzakonshme që nuk ishte menduar më parë


Kosovë-Shqipëri

Raportohet për shpërthime në veri të Kosovës


Kosovë-Shqipëri

Bislimi: Nuk mund t’i publikoj detajet e planit franko-gjerman

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *