POLITIKA

FOTO/Arbana Xharra: Xhaka pak ka ba, çka ka mujt me ba…!

Loja mes Zvicrës dhe Serbisë po vazhdon të mbajë opinonin publik “gjallë” me opinone të ndryshme.

Së fundmi ka reaguar edhe gazetarja Arbana Xharra, e cila ka publikuar edhe një moment nga loja, teksa protieri serb kishte kapur për fyti Xhakën.

Xharra thotë se kur po e shoh këtë foto, Xhaka pak ka ba, çka ka mujtë me ba, përcjell “Bota sot”.

Kjo foto po më shkakton mllef, shtoi tuje gazetarja.

Postimi i plotë

Kur po e shoh këtë foto, Xhaka pak ka ba, çka jam tu mendu une (besoj edhe shumica prej jush) çka ka mujte me ba. Po nejse spo e zgjasë ma shumw, se qysh po me shkakton mllef kjo foto, po shkretoj najsen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *