ROZË

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: Ti kot xhelozon në mua

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.

Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në emisionin “Zemër Luana”. “Ajo nuk është artiste. E di gjithë Shqiptaria. Antonelën nuk e duroj. Ofendohen artistët nëse e krahasoj atë me artistët”, tha Big Mama.

Përmes një postimi të gjatë në rrjete sociale, Antonela shprehet se këngëtarja po sillet si një gjimnaziste me veprimet që bën ndaj saj. Mes të tjerash, ish banorja e “Big Brother VIP” shprehet se e vetmja kohë kur Big Mama kishte rëndësi ishte top festi i 2005-ës.

Mund të themi që në çdo dalje të Antonela Berishës shkakton zhurmë. Vetëm pak kohë më parë në media qarkulloi deklarata e saj se mashkullin në krah e donte “boss”.

Dhe ja ku shfaqet tani, Antonela Berisha në krah me një mashkull. Ashtu si duket edhe në foto, djaloshi në krah mban në dorë kuletën e tij, ndoshta si për të treguar se ajo është e mbushur.

Original Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *