ROZË

Fifi sot vjen me “Trauma”

Fifi më 1 dhjetor sjell këngën e re “Trauma”.

Ajo ka publikuar tashmë tri këngë nga albumi i ri i quajtur “Vëmendje”.

“Vëmendje”, “Dehur” në bashkëpunim me Markel Gogën dhe “Refuzuar” – janë projektet që u lansuan nga Filloreta Raçi – Fifi për një periudhë të shkurtër.

E pas këtyre, këngëtarja nga Ferizaj ka njoftuar se po vjen me këngën e radhës të titulluar “Trauma”.

https://orainfo.net/wp-content/uploads/2022/11/fifi1-5.png

Original Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *