POLITIKA

Presidentja Vjosa Osmani i gëzohet fitores së Zvicrës: Bravo shqipe

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar pas fitores së Zvicrës kundër Serbisë ne kupën e Botës.

Zvicra shënoi fitore me rezultat 3-2, ndërsa ajo që bëri krenar çdo shqiptar është goli i Xherdan Shaqirit.

Osmani në rrjetin social Facebook ka shpërndarë një fotografi të Xhakës dhe Shaqirit duke e bërë shqiponjën me duar.

Në mbishkrimin e fotos presidentja shkruan “Bravo Shqipe”./arbresh.info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *