SPORTITË FUNDIT

Kapet nga kamerat, Ronaldo-Santos: Vdes të më nxjerrësh sa më shpejt nga fusha, ki kujdes!

Cristiano Ronaldo u pa shumë i acaruar pasi u zëvendësua në ndeshjen Koreja e Jugut-Portugali, që përfundoi me rezultatin 2-1.

Portugezi është filluar duke i thënë trajnerit, Fernando Santos se nuk mund të priste dhe pak, por duhej ta nxirrte aq shpejt nga fusha.

“Ti gjithmonë nxiton tmerrësisht shumë për të më zëvendësuar, ki kujdes me mua,“-tha ai para se të ulej në stol.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

Eliminimi në grupe, dy herë kampionët e botës mendojnë shkarkimin e trajnerit


Sport

Eliminimi i Gjermanisë, Rudiger: Kishim planifikuar kaq shumë, por zhgënjimi erdhi më i madh!


Sport

Doktori i Brazilit zbulon gjendjen e Neymar: Do e shohim këto ditë, problem janë Telles dhe Jesus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *