SPORTITË FUNDIT

Lewandowski zbulon se çka i tha Messit në bisedën pas ndeshjes Poloni – Argjentinë

Robert Lewandowski ka treguar se çfarë i tha Lionel Messit, në bisedën pas ndeshjes Argjentinë – Poloni.
Dyshja u panë të afruar teksa përshpërisnin, mirëpo nuk u mor vesh saktësisht se çka u tha.

Për ta zbuluar këtë bisedë u përkujdes vetë Lewa, që ndër të tjera tha se ishte një dialog argëtues.

“Ne folëm pak dhe ishte argëtuese. I thashë Messit se ai po luante më shumë në mbrojtje se zakonisht, por ndonjëherë kjo është ajo që i duhet skuadrës”, përfundoi ai.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

MARCA: Nacho po e mendon largimin nga Real Madridi


Sport

Në Brazil, festimit me “shqiponjë” të Xhakës dhe Shaqirit i vendosin kuotë të lartë


Sport

Neuer: Nëse marr ftesë nga Gjermania, do të luaj prapë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *