SPORTITË FUNDIT

Real Madrid pas Leroy Sane

Skuadra e Real Madrid është vënë pas Leroy Sane.
Anësori i Bayern Munich, Leroy Sane mund të ketë një shteg të hapur për të kaluar në La Liga, me skuadrën e Realit që duket e interesuar.

‘Los Blancos’ po shqyrtojnë të gjitha alternativat për të transferuar Sane si zëvendësues të Marco Asensios, përcjell lajmi.net.

‘Tuttomercato’ shkruan se Sane është në radarin e Realit, mes disa emrave të tjerë për fazën e sulmit.

Raportimet shtojnë se Reali s’janë fare të interesuar të vazhdojnë bashkëpunimin me Asensio, përkundër diskutimeve pozitive me përfaqësuesit e tij së fundmi.

Sane thuhet se është i preferuar edhe nga trajneri Carlo Ancelotti.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

Mediumi anglez: Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli është i interesuar të blejë Man Utd


Sport

PSG do t’i ofrojë Messit zgjatje të kontratës pas Kupës së Botës


Sport

Szczesny pret dënim nga FIFA për të dhe Messin – tregon për bastin që e vunë gjatë ndeshjes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *