ROZËTË FUNDIT

Kejvina: Kam pasur lidhje me dikë që ka qenë pa punë, i kam ndihmuar

Modelja seksi Kejvina Kthjella ka folur së fundmi rreth jetës së saj personale teksa u ndal gjithashtu dhe tek partneri ideal për të.
E ftuar në “Goca dhe Gra”, Kejvina u shpreh se tek një partner i pëlqen shumë pamja e jashtme dhe sa i përket postit të tij, modelja u shpreh se do të donte ta kishte një me pozitë, shkruan panorama plus.

“Duke u bazuar te vetja ime, më pëlqen shumë pamja e jashtme. I gjatë, bjond. Gjatësinë e kam pak problem. Sheik jo. Mua më pëlqen mirëqenia sesa materializmi. Do më pëlqente të kisha dikë që ka njëfarë pozite, gjërat e tjera janë plus. Janë shumë faktorë që duhet të plotësojë.”, u shpreh bukuroshja.

Më tej ajo tregoi se i pëlqejnë djemtë e këqinj. Madje ajo tregoi dhe një histori që i ka ndodhur gjatë kohës që ka qenë e lidhur me dikë.

“Kam pasur një lidhje me dikë që ka qenë pa punë. Me lekë nuk e kam mbajtur, por e kam ndihmuar. Kjo lidhje ka qenë pasi jam bërë e njohur. Nuk ka zgjatur shumë, kushedi pse. Ishte shumë i bukur. Më ndjekin hallet, se më pëlqejnë bad-boys.”, tha Kejvina.

Sa i përket çmendurirave që ka bërë gjatë një lidhjeje Kejvina u përgjigj.

“Kam bërë çmendurira. Kam marrë avionin pa thënë gjë fare, thjesht më ka gjetur aty. Nëse e them sa orë fluturim, e kuptoni se ku pastaj. Edhe për mua kanë bërë çmendurira. Njëherë dikush kishte mbajtur rreth një muaj WhatsApp-in tim.”, shtoi ajo.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


ShowBiz

Getinjo pas rastit në QKUK: Mos na shtini krejt burrave me një thes


ShowBiz

Mozzik është dëgjuar mbi 92 milionë herë në “Spotify” për vitin 2022


ShowBiz

A është në lidhje Morena Taraku?- Tregon vetë ajo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *