ROZËTË FUNDIT

Getinjo pas rastit në QKUK: Mos na shtini krejt burrave me një thes

Mbrëmjen e kaluar, Kosova, u trondit nga vrasja e gruas shtatzënë në oborrin e QKUK-së nga ish bashkëshorti i saj.

Kjo ngjarje ka ngjallur reagime të shumta, shkruan lajmi.net.

Një reagim ka ardhur edhe nga reperi Getinjo.

Ai nuk ka reaguar direkt me ngjarjen por me reagimet e të tjerëve për këtë ngjarje.

Reperi është shprehur se ngjarje të tilla ndodhin në të gjithë botën, dhe sipas tij nuk duhet të cilësohen të gjithë meshkujt njejtë.

“Mos na shtini krejt burrave me një thes! Këso raste ndodhin gjithkund në botë.”, është shprehur Getinjo./Lajmi.net/

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


ShowBiz

Mozzik është dëgjuar mbi 92 milionë herë në “Spotify” për vitin 2022


ShowBiz

A është në lidhje Morena Taraku?- Tregon vetë ajo


ShowBiz

Pas skandalit, Kim Kardashian refuzon ofertën e Balenciagas për vitin 2023

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *