ROZËTË FUNDIT

Bebe Rexha shkëlqen teksa shfaqet me fustanin tejet interesant

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, po vazhdon të shijojë suksesin megaloman të këngës së saj më të fundit, “I’m good (Blue)”.

Bashkëpunimi me David Guettan e ka rikthyer artisten në majë të top listave britanike dhe amerikane, gjersa është nominuar edhe për çmimin “Grammy”, në kategorinë “Kënga më e mirë ritmike/elektronike”.

Javë më parë, 33-vjeçarja performoi edhe në ceremoninë e ndarjes së çmimeve American Music Awards 2022.

Ajo u duk tejet tërheqëse në tapetin e kuq të eventit, e veshur me një fustan të kuq voluminoz i cili mori vëmendjen e të gjithëve.

Por mesa duket ky nuk ishte i vetmi fustan që artistja kishte në mendje për atë natë të rëndësishme, pasi e njëjta ka prezantuar së fundmi një tjetër veshje e cila ishte në diskutim.

Në dy fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram, Rexha mund të shihet e veshur me një fustan të zi dhe të gjatë, me një shtresë të madhe me pupla te pjesa e kraharorit.

Në mbishkrimin e imazheve, interpretuesja e hitit “I’m a mess” u shpreh se ky fustan ishte i mrekullueshëm, por që nuk u bë kurrë për një tapet të kuq.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


ShowBiz

Getinjo pas rastit në QKUK: Mos na shtini krejt burrave me një thes


ShowBiz

Mozzik është dëgjuar mbi 92 milionë herë në “Spotify” për vitin 2022


ShowBiz

A është në lidhje Morena Taraku?- Tregon vetë ajo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *