ROZËTË FUNDIT

Bëhet viral reagimi i rojës së sigurimit gjatë performancës se Dafina Zeqirit

Diva e muzikës, Dafina Zeqiri po vazhdon të jetë tejet aktive me realizimin e projekteve të reja.

Ajo se fundi ka publikuar një këngë me Yll Limanin, e cila ka marrë 2.9 milionë shikime në YouTube.

Përveç kësaj ajo është e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë Kosovës.

Një njërin nga koncertet e saj, ajo ka dhuruar spektakël për fansat e saj, ku ka lënë të habitur rojën e sigurimit me lëvizjet e trupit.

Reagimi i tij është bërë viral në të gjitha rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *