ROZËTË FUNDIT

Kim Kardashian modelon disa veshje të mrekullueshme, duke shfaqur figurën e saj mahnitëse

Kim Kardashian u tregua e denjë për statusin e saj fashioniste, teksa u dha fansave një vështrim në një nga veshjet e saj të mrekullueshme të garderobës.

Ylli hyri në Instagram të dielën, për të treguar një sërë veshjesh të mrekullueshme që provoi për një seancë përmasash.

Në një fotografi, manjatja e veshjeve të modeleve shfaqi barkun e saj të tonifikuar me sytjena të bardha sportive dhe një fund, të plotësuar me taka të tejdukshme, shkruan DailyMail.

Kim Kardashian u tregua e denjë për statusin e saj të modës, teksa u dha fansave një vështrim në një nga veshjet e saj të pabesueshme të garderobës.

Një tjetër pozë e kapi bukuroshen me një bluzë gri dhe fund të përshtatshëm, të shoqëruar me taka elegante ari.

Ajo gjithashtu mahniti me dy fustane të bardha të tejdukshme, të cilët e bënin të dukej shumë elegante.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *