POLITIKA

Albin Kurti dhe liderët e VLEN takime me diasporën

Liderët e VLEN Izet Mexhiti, Bilall Kasami, Afrim Gashi, Bekim Qoku nga Vetëvendosja, kandidati për president Arben Taravari të udhëhequr nga lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti, fushatën e tyre për zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare do ta vazhdojnë në diasporë.

Siç kanë informuar më datë 19.04.204 do të jenë në Berlin, ndërsa më 20.04.2024 në Zvicër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *