ROZËTË FUNDIT

Alba shfaqet joshëse në pozat e reja nga plazhet e Meksikës

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba Vukaj po shijon pushimet në Meksikë me familje.

Kështu bëri të ditur vet ajo teksa ndau foto dhe video me motrën dhe nënë e saj.

Po ashtu edhe vet Alba dukej më në qejf dhe në humor të mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *