ROZË

Rita Ora mahnit me figurën e saj të tonifikuar në fotografitë në Paris

Rita Ora shfaqi barkun e saj të tonifikuar me bikini shumëngjyrëshe, teksa ndau një fotografi të mrekullueshme në Instagram të hënën.

Këngëtarja 33-vjeçare ka postuar një fotografi seksi nga udhëtimi i saj i shëndetshëm në Paris, ku ka festuar 60-vjetorin e nënës së saj.

Ajo tregoi barkun e saj të grisur dhe fizikun e tonifikuar teksa pozoi për një ‘selfie’ në pasqyrë në banjën e saj të hotelit, shkruan DailyMail.

Rita nuk u grimua dhe shfaqi dekoltenë e saj të bollshme, teksa tregonte një pamje të zjarrtë.

Në mbishkrimin e postimit të saj, ajo shkroi: “Parisi ishte koha më e mirë me familjen time për 60-vjetorin e nënës sime!!! Njësoj përsëri vitin tjetër???”.

Kjo vjen pasi Rita mahniti teksa performoi për Audemars Piguet dhe Tamara Ralph, si pjesë e Javës së Modës në Paris, javën e kaluar.

Krijuesja e hiteve kishte veshur një fustan magjepsës me shpinë hapur, të kompletuar me detaje të argjendta dhe një fjongo të madhe dramatike të kuqe të që shtrihej përgjatë dyshemesë. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *