ROZËTË FUNDIT

Nora, shfaqet e “nxehtë” me shoqe

Nora Istrefi, është një nga këngëtaret me të dashura për publikun.

E vetëdijshme për këtë ajo vazhdon të jetë shumë e komentuar në mediat roze.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Krahas muzikës, këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Se fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të gjatë dhe të ngushtë, Nora ka dalë me shoqet e saj në restorant.

Edhe pse po i afrohet të 40-ve, linjat e saj trupore do t’i dëshironin edhe vajzat e reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *