POLITIKATË FUNDIT

Kaos në komunikacion, por Rama shfaqet duke luajtur “Abëzzz” në TikTok

Ditët e fundit të vitit 2023, kryetari i Prishtinës, Përparim Rama siç duket po i kalon me disa aktivitete relaksuese.

Rama është shfaqur në një video në rrjetin social TikTok, duke luajtur lojën e famshme ku shokët e prekin dhe ai duhet të qëllojë se kush e preku, lojë kjo e njohur si “Abëzz”.

Ndjekësit komentuan videon, derisa disa edhe shfrytëzuan rastin të hedhin kritika për gjendjen në komunikacion, Telegrafi.

“Luj kryetar knaqu, a na dy orë në kolona për me shku në punë”, ishte një ndër komentet tek video e kryetarit, e cila u publikua nga disa qytetarë.

Ndryshe, ditëve të fundit qytetarët janë ankuar për pritje dhe kolona të gjata në trafik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *