ROZËTË FUNDIT

Pas kaq kohe të gjatë, lajmërohet Fjolla Morina dhe qenka në super-formë

Pas një kohe të gjatë që nuk ishte mirë me shëndet, Fjolla Morina duket se e ka marrë veten.

Ajo sonte është lajmëruar përmes disa fotografive atraktive, përcjell ORAinfo.

Fjolla është shfaqur e veshur me një fustan të zi dhe e rregulluar bukur.

Duket se këngëtarja e njohur tani është mirë dhe është shfaqur në super-formë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *